Какодемон (12 разів)

Найпопулярніша іграшка за увесь час. Це — Cacodemon, герой культової гри 90-х років Doom. І це перша іграшка, яку ми робили для семи різних людей! Спочатку нам її замовив хлопець із Санкт-Петербурга, і ми довго не могли вирішити, чи варто братися за роботу взагалі — надто вже сердитою нам здалася ця кулька. Однак клієнт виявився наполегливим і вмовив нас.

Після цього до нас звернувся хлопець із самого Владивостока з проханням зробити копію — дуже вже сподобалося йому наше чудовисько. Тут ми вже довго не думали:)

Але і на цьому інтерес до Какодемона не вичерпався — до нас звернулася сімейна пара з Санкт-Петербурга і попросила виготовити демона для чоловіка — любителя культових шутерів 90-х років. А заодно і равлика з вершником для доньки:)

Потім до нас звернувся чоловік з Києва, який також страждав ностальгією за знаменитою грою Doom. Через деякий час — ще двоє хлопців і одна дівчина.

Всі наступні іграшки ми вирішили тут вже не публікувати — місця мало, та й від перших трьох вони не особливо відрізняються.

Після сьомого замовлення нас попросили пошити чергового Какодемона, однак дещо іншого на вигляд. То ж зараз у нашому портфоліо є Какодемон нового покоління 🙂